Proste zakupy internetowe z Shopee

Ostatnio w poszukiwaniu stron platform internetowych, na których można zrobić kompleskowe zakupy wielu produktów z różnych branż, trafiłam na bardzo ciekawy projekt Shopee, który ma stanowić konkurencję nie tylko dla najpopularniejszych platform oferujących zakup produktów z Chin, ale również dla naszego rodzimego giganta, który do tej pory był prawdziwym hegemonem jeżeli chodzi o sprzedaż internetową z wielu kategorii

Czym jest to całe Shopee?

Shopee to międzynarodowa platforma sprzedażowa podobna do Aliexpress, która umożliwi nam zakup wielu produktów z Chin w atrakcyjnych cenach. Zrobiłam krótkie porównanie pomiędzy wymienionymi dwiema platformami i rzeczywiście oferta cenowa na Shopee wygląda bardzo korzystanie. Warto tam zajrzeć w poszukiwaniu wielu różnych akcesorów, elektroniki i innych produktów, które do tej pory kupowaliśmy na innych stronach internetowych. Różnica cenowa może być znaczna! Dodatkowo bardzo kuszącą kwestią jest darmowa dostawa do paczkomatów. Dzięki temu nawet drobne zakupy z Chin docierają do nas bardzo szybko. W moim przypadku czas dostawy nie przekroczył półtora tygodnia, a mamy przecież gorący, przedświąteczny okres, w którym dostawa może się wydłużać. Prawdziwy szacun dla Shopee za tak ekspresową dostawę nawet drobnych zakupów. Rzeczywiście taka obsługa klienta bardzo zachęca, by skorzystać z niej ponownie przy kolejnych zakupach.

Czy są jakieś kody rabatowe Shopee?

No jasne, że tak. Oferty cenowe na Shopee i tak są bardzo atrakcyjne, ale dodatkowo możemy jeszcze zbić cenę kodem rabatowym. Shopee dopiero startuje w naszym kraju, więc żeby dobrze się wypromować odpala cykliczne akcje promocyjne, w których rozdawanych jest wiele kodów rabatowych. Warto śledzić internet i branżowe strony internetowe by zgarnąć swój kod rabatowy shopee, a potem wykorzystać go na własne zakupy. Kody rabatowe Shopee oferowane są w przeróżnych konfiguracjach - np. Shopee kod rabatowy na pierwsze zakupy, kod rabatowy na zakupy od polskich sprzedawców, więc każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie. Warto skorzystać z kodów rabatowych, póki są one rozdawane tak hojnie.

Sklep Shopee opinie oraz za i przeciw

Po korzystaniu z platformy Shopee mogę powiedzieć, że ocena tego serwisu jest jak najbardziej pozytywna. Udało mi się zrobić kilka zamówień i ani razu nie miałam żadnego problemu z jego realizacją. Paczki zagraniczne są dostarczane bardzo sprawnie, ale pewnie to zasługa tego, że dostawa jest realizowana za pośrednictwem paczkomatów. Co ciekawe na platformie Shopee znajdziemy również sprzedawców z Polski i wtedy realizacja naszego zamówienia jest naprawdę ekspresowa. Paczki trafiały w moje ręce nawet po 2 dniach od złożenia zamówienia. Kuszą też liczne kody rabatowe. Właściciele Shopee organizują regularne akcje promocyjne, podczas których mamy możliwość uzyskania kodu rabatowego, który obniży nasze zamówienie nawet o kilkadziesiąt złotych. Kody rabatowe to taka wisienka na torcie, która dodatkowo zachęca do skorzystania z oferty tej strony internetowej.